ПОСЛУГИ

Permalink

Монтаж парових котелень


Персонал компанії SYNERGY проводить підбір обладнання, розробку проектної документації, переведення котелень на альтернативні джерела енергії, монтаж обладнання для парових котелень, керуючись принципом індивідуального підходу.

Permalink

Виготовлення теплогенераторів під індивідуальне замовлення


Теплогенератори СВДТ компанії SYNERGY проектуються згідно побажань та вимог замовника по продуктивності та габаритних розмірах, таким чином вони легко монтуються на існуюче обладнання без реконструкції заводу і, відповідно, зайвих витрат.

Permalink

Виготовлення блоків керування теплогенераторами


Завдяки нашим розробкам в області автоматизації теплогенераторів та котлів, агрегати можуть працювати в автоматичному режимі з мінімальним застосуванням людського ресурсу та в режимі економного використання біопалива.

Permalink

Автоматизовані лінії подачі біопалива


При встановленні теплогенераторів СВДТ великих потужностей Вам не обійтись без автоматизованої лінії подачі біопалива – це в рази спростить і оптимізує виробничі процеси та вивільнить людські ресурси.

Permalink

3D-проектування


Перед втіленням проекта в реальність ми розробляємо 3Д макет котельні, для кращої візуалізації та компонування обладнання з врахуванням усіх лінійних розмірів та масштабу. Ми детально опрацьовуємо об’єкт для легкості монтажу та користування обладнанням.

Permalink

Монтаж котлів та систем опалення


Проведення якісного монтажу всієї системи для Вашого зручного та комфортного користування нею. Здійснення комплексу пусконалагоджувальних робіт та навчання для Вас та Вашого обслуговуючого персоналу для максимальної ефективності роботи обладнання.

Permalink

Монтаж систем водопостачання та каналізації


Компанія SYNERGY створює всі умови для забезпечення достатньої кількості холодної та гарячої води, бездоганно працюючої каналізації, що є основою комфортних умов для відпочинку, проживання у будинку чи перебування на роботі для будь-якої людини.

Permalink

Будівництво електростанцій на твердому паливі


На базі теплогенераторів СВДТ компанії SYNERGY монтуються твердопаливні електростанції. Для цього використовуються парові котли та парові турбіни зарубіжного виробництва, які працюють на низьких тисках пари.

Permalink

Розрахунок теплового навантаження та систем опалення


Компанія Synergy здійснює розрахунок теплового навантаження та систем опалення для об’єктів будь-якої складності, починаючи від котеджів та заміських будинків і завершуючи великими промисловими та сільськогосподарськими підприємствами.