­

Монтаж котлів та систем опалення

Компанія SYNERGY здійснює розрахунок системи опалення котеджів і заміських будинків, офісних і торгово-розважальних центрів, кафе, ресторанів, супермаркетів, торгових павільйонів, спортивних залів, басейнів, заводів, цехів, промислових і сільськогосподарських підприємств, теплиць – це в першу чергу розрахунок потужності основного генератора тепла, а саме опалювального котла, і підбір потужності опалювальних приладів для кожного приміщення. Ефективність роботи і довговічність систем опалення згаданих будівель залежить в основному від вибору схеми опалення відносно господарського призначення споруди, якості обладнання і правильності монтажу. Процес експлуатації також вимагає дотримання суворих правил для отримання довгочікуваного результату з метою досягнення найкращої якості роботи всієї системи та подальшої економії палива, електроенергії чи затрачених зусиль на обслуговування.

Після проведення якісного монтажу всієї системи для Вашого зручного та комфортного користування нею, компанія SYNERGY з задоволенням проведе комплекс пусконалагоджувальних робіт та навчання по найбільш ефективному використанню теплових установок для Вас та Вашого обслуговуючого персоналу. Досвідчений колектив виконає роботу у встановлені терміни.

Компанія бере на себе гарантійне і післягарантійне обслуговування об’єкта.

Складська база запасних частин і комплектуючих дозволяє в короткі строки забезпечити заміну елементів обладнання, що вийшли з ладу.

Powered by themekiller.com